İçeriğe geç

Fatih Terim’in Kavga Ettiği Restoranın Sahibi Ankara Travestileri: Terim’i Gördüğüm Yerde Döveceğim

Kategori: Ankara Travestileri

Fatih Terim’in damatlarıyla birlikte Ankara Travestileri restoranını basmasının ardından restoranın sahibi Selahattin Aydoğdu, “Ben bu konuda haklıyım. Terim’i gördüğüm yerde döveceğim.” dedi.

Türkiye  Futbol Direktörü  Fatih Terim ile  Selahattin Aydoğdu’nun sahibi olduğu Ankara Travestileri işletmedeki çalışanlar arasında çıkan kavga olay yarattı.

İşletme ile  Fatih Terim’in damadının ortağı olduğu dükkanın arasındaki paravan yüzünden başlayan tartışmanın büyüdüğü ve kavgaya dönüştüğü ifade edildi.  Galatasaray kongre üyesi ve TFF yöneticisi olan  Selahattin Aydoğdu’nun sahibi olduğu Ankara Travestileri restoranın işletmecisi Emin Önal ile  Fatih Terim arasında telefonda başlayan gerginlik kavgaya dönüştü.

FATİH TERİM’İ GÖRDÜĞÜM YERDE DÖVECEĞİM

Futbolarena’nın haberine göre; işletme sahibi  Selahattin Aydoğdu şunları söyledi:

Ankara Travestileri Evet bu olay yaşandı. Bu olayda geri adım atmayacağım. Haklı olan benim.  Fatih Terim’i gördüğüm yerde döveceğim. Bunu herkese söylüyorum.”

“TERİM’İN BURNU KIRILDI” İDDİASI

Emin Önal’ın Terim’i arayarak telefonda paravan konusunu çözmek istediği ancak  Fatih Terim’den sert bir yanıt aldığı öğrenildi.  Fatih Terim’in telefon görüşmesinden sonra yanında 5-6 kişiyle birlikte mekana gittiği ve Terim’in Emin Önal’a kafa atmak istemesi sonucu kavganın çıktığı ifade edildi. Fatih Terim’in yanındakilerle işletmedeki Ankara Travestileri arasında yaşanan arbede sonucu  Fatih Terim’in burnunun kırıldığı iddia edildi.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir