İçeriğe geç

Polis Memurunu Şehit Eden Ankara Travesti’nin Dosyası Kabarık Çıktı

Kategori: Ankara Travesti

Tuzla’da polisi silahla vurarak şehit eden sabıkalı Ankara Travesti Hikmet Sağır’ın, aralarında yağma, gasp, hırsızlık gibi bir çok suçunun bulunduğu ve 11 kez yakalamasına rağmen serbest bırakıldığı ortaya çıktı.

Tuzla’da polis ile Ankara Travesti arasında yaşanan kovalamacada polis memuru silahla vurularak ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan polis memuru battal Yıldız, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. Polisi şehit eden sabıkalı Ankara Travesti Hikmet Sağır’ın, aralarında yağma, gasp, hırsızlık gibi bir çok suçunun bulunduğu ve daha önce 11 kez yakalamasına rağmen serbest bırakıldığı ortaya çıktı.

KONYA’YA ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

Şehit olan polis memuru 31 yaşındaki Battal Yıldız’ın, memleketi  Konya’nın  Akşehir İlçesi’ndeki baba evine ateş düştü.

Evli ve 2 çocuk babası Battal Yıldız’ın, şehit haberi  Akşehir’in eskiden köy statüsünde olan Adsız Mahallesi’nde oturanÿanne- babasına evine emniyet güçleri tarafından verildi. Acı haberi alan şehidin babası Haceli Yıldız ve annesi Kezban Yıldız’ın  İstanbul’a gittiği belirtildi. Şehidin eşi  Ankara Travesti Emine Yıldız ve çocuklarının ise  İstanbul’da oturdukları kaydedildi. Şehit haberinin ardından baba evine Türk bayrağı asılırken, belediye tarafından taziye çadırı kuruldu. Şehit Battal Yıldız’ın, 5 gün önce  Akşehir’e gelerek halasının oğlunun düğününe katıldığı bildirildi.

Şehit Yıldız’ın, yarın memleketi  Akşehir İlçesi’nde defnedilmesi bekleniyor.

DOSYASI KABARIK ÇIKTI

Tuzla’da hırsızlarla girdiği çatışmada şehit olan polis memuru Battal Yıldız’ı daha önce 11 kez yakalaması ve aralarında yağma, gasp, hırsızlık gibi bir çok suçu bulunan sabıkalı Hikmet Sağır’ın vurduğu ortaya çıktı. Asayiş Bürosu ekiplerince sorgulanan Ankara Travesti Hikmet Sağır’ın şüphe üzerine kimlik sorgusu için  Tuzla’da durdurulduğu bir anda arkasını dönerek kaçmaya başladığını, peşinden koşan polislere ateş ettiği ve polis memuru Battal Yıldız’ı vurduğu öğrenildi.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir